forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Finał Szlachetnej Paczki
Drukuj Email
Finał Szlachetnej Paczki

W sobotę uczestniczyliśmy w Wielkim Finale Szlachetnej Paczki w Lubinie. Dzięki dobrym sercom udało nam się zebrać 27 kartonów z darami dla Pani Anny i jej dzieci. Wśród darów była żywność, środki czystości, odzież, ręczniki, pościel oraz przybory szkolne i wymarzone prezenty dla dzieci. Niestety nie udało się na spełnić marzenia Pani Ani o masażu ale i tak bardzo cieszyła się z tak ogromnej ilości darów. Dziękujemy rodzicom, dzieciom oraz nauczycielom za hojność i otwarte serca na potrzeby innych. W sposób szczególny dziękujemy wolontariuszom z naszej szkoły, którzy pakowali paczki oraz przewieźli je do bazy: Oliwii, Olkowi, Kacprowi, Patrykowi, Uli, Nikoli, Małgosi, Oliwii, Norbertowi i Nikodemowi oraz ich tacie.

Te Święta będą piękne dla wielu rodzin.

galeria zdjęć >>>

K.Matłosz
K.Nasarzewska
R.Bodyk
K.Augustyniak

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj39
Wszystkie530967

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.