forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności OBCHODY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ NA LEKCJACH J.ANIELSKIEGO
Drukuj Email

OBCHODY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
PRZEZ POLSKĘ NA LEKCJACH J.ANIELSKIEGO

W związku ze 100-letnią rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę, w kl.IV b,Vd i VI b odbył się cykl lekcji nawiązujący do tego tematu. Na pierwszej lekcji: „How do you spend your free time?”, opisywaliśmy formy spędzania czasu wolnego, m.in.: harcerstwo. Kolejne zajęcia, „Scouting-wzór patriotyzmu” miały na celu kształtowanie miłości do ojczyzny oraz zapoznanie ze słownictwem. W kl.VIb przeprowadzona została jeszcze jedna lekcja „Scouting-cele, metody i umundurowanie”. Uczniowie: Igor, Maciek oraz Elisa przygotowali prezentację multimedialną związaną z tym tematem. Ewaluacją zajęć był konkurs na zaprojektowanie i opisanie harcerskiego mundurka. Wyniki konkursu były następujące:

I miejsce- Maja z kl.IVb

II miejsce- Dominik z kl.VIb

III miejsce- Amelia z kl.Vb

Gratulacje!

W.Kubiak-Zielińska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie530971

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.