forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności „CZTERY KROKI DLA ZDROWIA” i …segregacja odpadów.
Drukuj Email

„CZTERY KROKI DLA ZDROWIA” i …segregacja odpadów.

We wtorek, 11 grudnia uczniowie klas Ia i Ic uczestniczyli w lekcji ekologii przygotowanej przez starsze koleżanki z klasy 8a. Lekcja ta to kolejne zadanie - „krok dla zdrowia” z realizowanego w naszej szkole projektu pod tą samą nazwą.

Kasia, Majka i Zuzia z kl. 8a przypomniały zasady segregowania odpadów – również elektroodpadów.  Dzieci obejrzały ciekawą prezentację multimedialną oraz film animowany. Następnie przeprowadzono pokaz  - jak sortować odpady. Uczniowie klas I przeprowadzili to prawie bezbłędnie pod czujnym okiem swoich instruktorek. Na zakończenie wszyscy otrzymali ulotki o segregowaniu i...słodki poczęstunek.

Zapraszamy do fotorelacji >>>

Barbara Mikus

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
21 Stycznia 2019
Dzień Babci
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Epifani, Jarosław,
Jarosława, Jerosława, Marcela

  
Zodiak: Wodnik

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj48
Wszystkie485986

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.