Start Start Aktualności „CZTERY KROKI DLA ZDROWIA” i …segregacja odpadów.

„CZTERY KROKI DLA ZDROWIA” i …segregacja odpadów.

We wtorek, 11 grudnia uczniowie klas Ia i Ic uczestniczyli w lekcji ekologii przygotowanej przez starsze koleżanki z klasy 8a. Lekcja ta to kolejne zadanie - „krok dla zdrowia” z realizowanego w naszej szkole projektu pod tą samą nazwą.

Kasia, Majka i Zuzia z kl. 8a przypomniały zasady segregowania odpadów – również elektroodpadów.  Dzieci obejrzały ciekawą prezentację multimedialną oraz film animowany. Następnie przeprowadzono pokaz  - jak sortować odpady. Uczniowie klas I przeprowadzili to prawie bezbłędnie pod czujnym okiem swoich instruktorek. Na zakończenie wszyscy otrzymali ulotki o segregowaniu i...słodki poczęstunek.

Zapraszamy do fotorelacji >>>

Barbara Mikus