forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności FIT MIKOŁAJ - turniej integracyjny
Drukuj Email
FIT MIKOŁAJ - turniej integracyjny

10 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już turniej integracyjny pod hasłem "Fit Mikołaj". W imprezie uczestniczyli uczniowie niepełnosprawni ze szkół integracyjnych Lubina i Legnicy. Zawody składały się z II etapów: sportowego i plastycznego. W I etapie uczniowie zmagali się z licznymi konkurencjami podczas wyścigów rzędów na wesoło. W II etapie zadaniem zawodników było wybranie spośród przygotowanych zdjęć zdrowych produktów i umieszczenie ich na choince. W tym roku nasza szkoła promuje zdrowy styl życia, dlatego w przerwie Mikołaj częstował wszystkich gości owocowymi sałatkami i świeżymi sokami. Okazało się, że Fit Mikołaj  jest równie atrakcyjny jak Mikołaj z workiem słodyczy.

galeria zdjęć >>>

 

E.Sagan
B.Paszkiewicz
i Samorząd Uczniowski

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj44
Wszystkie530972

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.