Start Start Aktualności FIT MIKOŁAJ - turniej integracyjny
FIT MIKOŁAJ - turniej integracyjny

10 grudnia w naszej szkole odbył się kolejny już turniej integracyjny pod hasłem "Fit Mikołaj". W imprezie uczestniczyli uczniowie niepełnosprawni ze szkół integracyjnych Lubina i Legnicy. Zawody składały się z II etapów: sportowego i plastycznego. W I etapie uczniowie zmagali się z licznymi konkurencjami podczas wyścigów rzędów na wesoło. W II etapie zadaniem zawodników było wybranie spośród przygotowanych zdjęć zdrowych produktów i umieszczenie ich na choince. W tym roku nasza szkoła promuje zdrowy styl życia, dlatego w przerwie Mikołaj częstował wszystkich gości owocowymi sałatkami i świeżymi sokami. Okazało się, że Fit Mikołaj  jest równie atrakcyjny jak Mikołaj z workiem słodyczy.

galeria zdjęć >>>

E.Sagan