forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności I’m proud to be Polish
Drukuj Email

I’m proud to be Polish

100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości świętowane było w naszej szkole przez cały listopad. W sekcji angielskiej pojawiło się 100 kartek pocztowych pod hasłem „I’m proud to be Polish”, a w grudniu wyłoniliśmy zwycięzców konkursu na koszulkę patriotyczną. Uczniowie klas 4–8 w listopadzie pracowali nad projektami koszulek, a w środę 12.12.2018 r. odbył się w naszej szkole pokaz mody patriotycznej. Cała szkoła mogła wziąć udział w wydarzeniu, które miało miejsce na długiej przerwie na szkolnym korytarzu. Uczennice naszej szkoły wystąpiły w roli modelek i prezentowały prace uczniów. W związku ze zbliżającymi się świętami, pokaz umiliły piosenki świąteczne w języku angielskim. Zwycięzców wybrało jury w składzie: p. Danuta Walasek (wicedyrektor szkoły), p. Agnieszka Garbera (nauczyciel języka angielskiego) oraz przedstawiciel uczniów, Małgorzata W. (uczennica klasy 7A).

I miejsce Jakub G. i Jakub D. (uczniowie klasy 7B)
II miejsce Kacper K. (uczeń klasy 8A)
III miejsce Urszula W. (uczennica klasy 4D)
WYRÓŻNIENIA otrzymali: Szymon B. (4A), Jakub K. (5B), Filip S. i Jan S. (5D)

Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci książeczek
w języku angielskim i słodkiego upominku.

Gratulujemy zwycięzcom, a uczniom, którzy wzięli udział w konkursie
gratulujemy pomysłów, kreatywności i liczymy na kolejne piękne prace!

fotogaleria >>>

Organizatorzy konkursu:
Malwina Kulesza
Michalina Ziemianowicz-Konarska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Franciszek, Laura
  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj149
Wszystkie529450

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.