forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH
Drukuj Email

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PRZYRODNICZY
W ZESPOLE SZKÓŁ SPORTOWYCH

W piątek,  14 grudnia 2018 Maja, Zuzia i Hubert z klasy 8a uczestniczyli w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół podstawowych pt. NIE PODGRZEWAJ ATMOSFERY. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół Sportowych w Lubinie. Tematyka zadań konkursowych dotyczyła wiedzy z zakresu ochrony powietrza, zagrożeń związanych z rozwojem cywilizacji, np. kwaśne deszcze, smog, efekt cieplarniany, dziura ozonowa  oraz sposobów ochrony powietrza przed zanieczyszczeniami. Wśród zadań konkursowych było przedstawienie doświadczenia, za pomocą którego można określić stopień zanieczyszczenia środowiska. To zadanie wykonywano etapami w pracowni chemicznej, a w ZSS przedstawiono wyniki doświadczenia. Poziom wiedzy uczestników był bardzo wyrównany. Nasi uczniowie zajęli dobre II miejsce i  otrzymali dyplom oraz nagrody. Impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Aneta Drozda
Barbara Mikus

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
17 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Agnieszka, Franciszek, Laura
  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj122
Wszystkie529423

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.