Start Start Aktualności „Osobliwości przyrodnicze i turystyczne naszej małej ojczyzny”

Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego
„Osobliwości przyrodnicze i turystyczne naszej małej ojczyzny”

Szkolny konkurs fotograficzny został ogłoszony 1 października 2018. Celem  konkursu było  zaprezentowanie swojego miejsca zamieszkania i najbliższej okolicy, ukazanie wartości tkwiących w najbliższym otoczeniu,  popularyzacja twórczości fotograficznej oraz  uwrażliwianie uczniów na piękno otaczającej nas przyrody. Na zgłoszonych  fotografiach widniały krajobrazy okolic Lubin oraz urokliwe obiekty naszego miasta.

W konkursie wyróżniono zdjęcia wykonane przez Filipa z klasy 5c, Mateusza i Patryka z klasy 6a. Finaliści otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Wszystkie prace  można obejrzeć w galerii szkolnej.

Zapraszamy!

Jolanta Brzezicka