forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Roztańczone Jasełka szkolne „Trójeczki”
Drukuj Email

Roztańczone Jasełka
szkolne
Trójeczki”

21 grudnia 2018 r. szkolny zespół taneczny „Trójeczki” ostatni raz w tym roku zaprezentował się w przepięknym występie tanecznym, podczas szkolnych jasełek. W tym roku Jasełka podzielone były na dwa światy piekło i niebo, więc i taneczne występy musiały oddać charakter piekła i nieba, dobra i zła. Klasy I zaproponowały szalony z pazurem taniec „Mikołajki i Mikołaje” oraz anielski taniec ze światełkami „Aniołki”. Najstarsza grupa taneczna złożona z klas VI i VIII, zaprezentowała demoniczny i iście diabelski taniec „Krzyk” oraz zaskakujący a zarazem chwytający za serce układ „Skrzydła Aniołów”.

Było na co popatrzeć.

Zespół „Trójeczki” oraz opiekun grupy tanecznej - Sylwia Szumilas życzą wszystkim
wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Sylwia Szumilas

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie530964

Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.