Start Start Aktualności CZTERY KROKI DLA ZDROWIA Spotkanie z instruktorką fitness

CZTERY KROKI DLA ZDROWIA
Spotkanie z instruktorką fitness

W czwartek, 17 stycznia 2019 r., na lekcji W-F uczniowie klasy 7a i 7b  gościli instruktorkę fitness -  Agnieszkę Chojnacką. Był to kolejny krok dla zdrowia w realizowanych przez szkołę projektach edukacyjnych: CZTERY KROKI DLA ZDROWIATRZYMAJ FORMĘ. Na co dzień pani Agnieszka prowadzi zajęcia w kilku miejskich klubach sportowych. Jest również absolwentką naszej szkoły. Po krótkiej rozgrzewce uczniowie wykonywali ćwiczenia na różne partie mięśni w rytm muzyki. Zajęcia były bardzo ciekawe i dostarczyły ćwiczącym „powera” na resztę dnia.

Zapraszamy do fotorelacji >>>

Barbara Paszkiewicz