forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności CZTERY KROKI DLA ZDROWIA Spotkanie z dietetyczką
Drukuj Email

CZTERY KROKI DLA ZDROWIA
Spotkanie z dietetyczką

W poniedziałek, 21 stycznia 2019 r., uczniowie klas 7a, 8a, 8b szkoły podstawowej oraz 3a i 3d gimnazjum uczestniczyli w spotkaniu z dietetyczką, panią Agnieszką Sośnicką, która na co dzień pracuje w poradni „Dobry dietetyk” w Lubinie. Oprócz przypomnienia podstawowych zasad prawidłowego żywienia pani Agnieszka obaliła mity dotyczące bezkarnego spożywania owoców czy konieczności picia płynów podczas spożywania posiłków. Również informacja o zawartości cukru w popularnych napojach wywołała wśród uczniów mieszane uczucia. Uczniowie wykonali kolejny krok w ramach projekty CZTERY KROKI DLA ZDROWIA I TRZYMAJ FORMĘ.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze.

Barbara Mikus

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
23 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Apolinary, Bogna, Żelisław
  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj77
Wszystkie533960

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.