Start Start Aktualności Valentine's Day

Valentine's Day

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy WALENTYNKI. Święto to jest chętnie obchodzone przez większość uczniów w naszej szkole dlatego też uczniowie w tym dniu mieli na sobie coś czerwonego. Uczniowie przygotowali życzenia walentynkowe w języku angielskim i niemieckim zapisane na czerwonych i różowych serduszkach, z których powstało drzewo życzeń. Dodatkowo uczniowie stworzyli kartki walentynkowe w języku niemieckim i angielskim, które tworzą wystawę prac uczniów na korytarzu szkolnym. Kolejną atrakcją w tym dniu była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramce walentynkowej. Uczniowie mieli do wyboru różne gadżety walentynkowe, które chętnie wykorzystali przy robieniu zdjęć.

galeria zdjęć >>>

L. Wąsacz