forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Valentine's Day
Drukuj Email

Valentine's Day

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy WALENTYNKI. Święto to jest chętnie obchodzone przez większość uczniów w naszej szkole dlatego też uczniowie w tym dniu mieli na sobie coś czerwonego. Uczniowie przygotowali życzenia walentynkowe w języku angielskim i niemieckim zapisane na czerwonych i różowych serduszkach, z których powstało drzewo życzeń. Dodatkowo uczniowie stworzyli kartki walentynkowe w języku niemieckim i angielskim, które tworzą wystawę prac uczniów na korytarzu szkolnym. Kolejną atrakcją w tym dniu była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramce walentynkowej. Uczniowie mieli do wyboru różne gadżety walentynkowe, które chętnie wykorzystali przy robieniu zdjęć.

galeria zdjęć >>>

L. Wąsacz
M. Kulesza

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
23 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Eberhard, Feliks, Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia, Pelagiusz, Piotr,
Zbysław

  
Zodiak: Baran

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj57
Wszystkie505285

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.