forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Valentine's Day
Drukuj Email

Valentine's Day

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy WALENTYNKI. Święto to jest chętnie obchodzone przez większość uczniów w naszej szkole dlatego też uczniowie w tym dniu mieli na sobie coś czerwonego. Uczniowie przygotowali życzenia walentynkowe w języku angielskim i niemieckim zapisane na czerwonych i różowych serduszkach, z których powstało drzewo życzeń. Dodatkowo uczniowie stworzyli kartki walentynkowe w języku niemieckim i angielskim, które tworzą wystawę prac uczniów na korytarzu szkolnym. Kolejną atrakcją w tym dniu była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w specjalnie przygotowanej ramce walentynkowej. Uczniowie mieli do wyboru różne gadżety walentynkowe, które chętnie wykorzystali przy robieniu zdjęć.

galeria zdjęć >>>

L. Wąsacz
M. Kulesza

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj37
Wszystkie521456

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.