forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Karnawałowa noc w naszej szkole
Drukuj Email

Karnawałowa noc w naszej szkole

Z 22 na 23 lutego mieliśmy okazję spędzić noc w szkole. Klasy IV, V i VI wraz z wychowawcami piątkowy wieczór rozpoczęły od przygotowywania w swoich salach lekcyjnych miejsc noclegowych. Następnie zeszliśmy do sali audiowizualnej. Tam przypomnieliśmy sobie regulamin nocy, przyrzekliśmy, że będziemy go przestrzegać i rozpoczęły się wieczorne atrakcje. Najpierw obejrzeliśmy bardzo ciekawą prezentację przygotowaną przez Panią Jaworską o karnawale,  maskach weneckich oraz sposobie ich wykonania, a później sami takie wykonaliśmy. Po ozdobieniu masek i wspólnej  kolacji w klasach - nastąpił główny punkt programu - bal karnawałowy. Pierwszy taniec, oczywiście w samodzielnie przygotowanych maskach. Wszystkie były piękne. Dokładnie 15 minut po północy ucichła muzyka, ustały tańce.

Po wieczornej toalecie wszyscy zajęli swoje miejsca na materacach. Ciężko było zasnąć. „Nocne pogaduchy” trwały jeszcze wiele godzin. Najbardziej wytrwali zasnęli dopiero około godziny 3.00. Czas na sen był krótki, bo pobudka już o godzinie 7.00. Trzeba było jeszcze zostawić sale lekcyjne w należytym porządku. Wszyscy wracali do domów lekko zmęczeni, ale pełni wrażeń, zadowoleni i z bagażem nowych doświadczeń. Taka impreza z pewnością pozwoliła uczniom jeszcze bardziej polubić szkołę, a dla nas nauczycieli stała się okazją do lepszego poznania swoich wychowanków, do głębszej integracji i umacniania więzi między uczniami. Warto podkreślić, że była to pierwsza w historii tak liczna  noc w naszej szkole. Uczestniczyły w niej wszystkie klasy IV – VI. Mamy nadzieję, że nie po raz ostatni …

 

fotogaleria >>>

Wychowankowie i Nauczyciele

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj40
Wszystkie521459

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.