forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Złota Majka
Drukuj Email

Złota Majka

Uczennica klasy VIIIa – Maja – po raz kolejny zapisze się złotymi literami na kartach historii naszej szkoły. Tym razem z powodu uzyskania tytułu Laureata Dolnośląskiego Konkursu zDolny Ślązaczek w kategorii matematyka oraz w kategorii język polski. Sukces Mai zasługuje na szczególe uznanie, ponieważ tytuł laureata w tym konkursie w kategorii matematyka zdobyła już po raz drugi.

Dzięki temu osiągnięciu Maja jest zwolniona z pisania egzaminu ósmoklasisty z matematyki i języka polskiego. Dodatkowym przywilejem związanym z tym tytułem, jest wstęp do dowolnie wybranej szkoły ponadpodstawowej poza procedurami rekrutacyjnymi.

Gratulujemy Mai w pełni zasłużonego sukcesu
i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

czytaj również >>>

A.Dobrzańska
E.Domnik

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.