Start Start Aktualności Teatr tańca „Kwieciste gwiazdy”

Teatr tańca
Kwieciste gwiazdy

4 marca 2019 r. w naszej szkole gościliśmy młodzież z rodzinnego domu dziecka z Kiwercy, maleńkiej miejscowości na Ukrainie. Młodzież podróżuje po Europie prezentując przepiękne tańce ludowe, współczesne, towarzyskie, balet klasyczny oraz etiudy taneczne. Bajeczne układy taneczne, barwne stroje oraz nastrój jaki towarzyszył podczas występów na długo zostanie w naszej pamięci. Jeśli się uda w przyszłym roku zespół „Kwieciste gwiazdy” zaprezentuje się z naszymi „Trójeczkami” w CK Muza. Trzymam kciuki.

PS. Dziękuję wszystkim Uczniom za wspaniałe zachowanie podczas występów, zakupienie cegiełki na Rodzinny Dom Dziecka, a Pani Kasi Matłosz za piękne zdjęcia i filmiki z tej imprezy.

galeria zdjęć >>>

Sylwia Szumilas