forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności "Zemsta" we Wrocławskim Teatrze Komedia
Drukuj Email

"Zemsta" we Wrocławskim Teatrze Komedia

11 marca 2019 r uczniowie klasy 7a mieli niezwykłą przyjemność obejrzenia spektaklu Aleksandra Fredry pt. „Zemsta” wystawionym przez Wrocławski Teatr Komedia. Spektakl poprzedziła prezentacja „Nie bój się Zemsty” poświęcona twórczości autora sztuki, opracowana na podstawie zbiorów Zakładu Narodowego im. Ossolińskich. Dzięki niej poznaliśmy  biografię Aleksandra Fredry, jego związki z Ossolineum i Wrocławiem.  „Zemsta” w reżyserii Wojciecha Dąbrowskiego  i Pawła Okońskiego wprowadziła nas w świat, który nie odbiega od realiów współczesnego świata. „Zmienił się język, strój, architektura, lecz ludzie pozostali tacy sami. Zmieniają się tylko okoliczności, w których przyszło nam żyć, my nie zmieniamy się wcale". Zachwycił nas  talent aktorów, stroje przybliżające nam tamtą epokę oraz klimat Teatru Lalek. Nasze serca skradł jednak aktor grający Dyndalskiego.

 

B.Paszkiewicz

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Tymoteusz, Walenty,
Wiktor

  
Zodiak: Bliźnięta

Czas do wakacji

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie521455

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.