forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności English around us
Drukuj Email

English around us

W pierwszym tygodniu marca, odbył się konkurs językowy pt. „English around us” – tworzymy słownik obrazkowy. Projekt był kierowany do uczniów klas 4-6. Celem konkursu było propagowanie twórczości plastycznej uczniów, wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego oraz utrwalenie i poszerzenie słownictwa z zakresu języka angielskiego wśród uczniów. Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu słownika obrazkowego w języku angielskim o dowolnej tematyce. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością,  wizualizacja słów była w  formie książeczek, plakatów czy form przestrzennych.

I miejsce uzyskał - Filip O. z kl.Vc

II miejsce- Amelia G. z kl.Vd

III miejsce- Michał K. z kl.Va

W.Kubiak-Zielińska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj11
Wszystkie536580

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.