Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Mam Talent

Mam Talent

Każdego roku Pierwszy Dzień Wiosny jest szczególnym dniem w naszej szkole. Najbardziej utalentowani uczniowie mogą zaprezentować swoje  umiejętości podczas konkursu „Mam Talent”. Różnorodny repertuar, nietypowe zainteresowania, talent aktorski i moc dobrej energii towarzyszyły nam podczas dwugodzinnego koncertu. Jury miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy. Ostatecznie przyznało:

I miejsce dwóm uczestniczkom: Elisie z kl. 6b, która oczarowała wszystkich wykonaniem piosenki „To, co mam” oraz Natalii z kl. 4b za brawurowy taniec w stylu break dance.

II miejsce otrzymał Alan z kl. 4a za niebanalną prezentację „Układu słonecznego”.

III miejsce zajęli chłopcy z kl. 3b, którzy rozbawili wszystkich swoim „Jeziorem łabędzim”.

Wyróżnienia otrzymały: Hania z kl. 2a za mini spektakl, Amelia z kl. 5b za taniec w stylu hip-hop, Oliwia z kl. 4b, która oczarowała nas swoim głosem.

W przerwie koncertu, odbył się nietypowy konkurs mody, podczas którego mogliśmy podziwiać kreatywność naszych uczniów w projektowaniu „wiosennego stroju”.

fotogaleria >>>

Dzisiaj jest: Sobota