forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Światowy Dzień Zespołu Downa
Drukuj Email

21 marca
Światowy Dzień Zespołu Downa

W pierwszy dzień wiosny w CK Muza odbył się przepiękny koncert z okazji „Światowego Dnia osób z zespołem Downa”. Nie mogło nas zabraknąć. Koncert otworzył zjawiskowy taniec „Skrzydła Anioła”, prezentowany przez najstarszą grupę taneczną szkolnego zespołu tanecznego „Trójeczki”. Dziewczęta wystąpiły w jeszcze jednym układzie tanecznym, który prezentowany był po raz pierwszy - „Walc w chmurach” do piosenki Ed Sheerana „Perfekt”. Całość zakończyła młodsza grupa, tańcem z wachlarzami do piosenki Andrea Bocelliego „Say goobye”.

Zespół „Trójeczki” zaprezentował się fenomenalnie!!!!!

Brawo!!!

film 1 >>>

film 2 >>>

film 3 >>>

Sylwia Szumilas

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Izydor, Spirydion
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wszystkie566078

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.