forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Światowy Dzień Zespołu Downa
Drukuj Email

21 marca
Światowy Dzień Zespołu Downa

W pierwszy dzień wiosny w CK Muza odbył się przepiękny koncert z okazji „Światowego Dnia osób z zespołem Downa”. Nie mogło nas zabraknąć. Koncert otworzył zjawiskowy taniec „Skrzydła Anioła”, prezentowany przez najstarszą grupę taneczną szkolnego zespołu tanecznego „Trójeczki”. Dziewczęta wystąpiły w jeszcze jednym układzie tanecznym, który prezentowany był po raz pierwszy - „Walc w chmurach” do piosenki Ed Sheerana „Perfekt”. Całość zakończyła młodsza grupa, tańcem z wachlarzami do piosenki Andrea Bocelliego „Say goobye”.

Zespół „Trójeczki” zaprezentował się fenomenalnie!!!!!

Brawo!!!

film 1 >>>

film 2 >>>

film 3 >>>

Sylwia Szumilas

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
25 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Albrecht, Łucja
  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj36
Wszystkie530964

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.