Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności "Zarażamy zdrowym stylem życia"

"Zarażamy zdrowym stylem życia"

W ramach realizacji ogólnopolskiego projektu TRZYMAJ FORMĘ, uczniowie 7a zorganizowali integracyjna imprezę sportową dla wszystkich klas III SP pod hasłem "Zarażamy zdrowym stylem życia". Kuba, Filip i Wiktoria przygotowali dla swoich młodszych kolegów prezentację multimedialną dotyczącą zdrowego żywienia. Zwracali uwagę na etykiety produktów spożywczych, zawartość cukru w napojach oraz chorobotwórcze tłuszcze. Zaprezentowali nową piramidę żywieniową, w której podstawą jest ruch. W drugiej części imprezy, trzecioklasiści uczestniczyli w zabawach sportowych zorganizowanych przez swoich starszych kolegów na dużej sali gimnastycznej naszej szkoły. Wspólna rozgrzewka i rywalizacja sportowa poprawiła wszystkim kondycję:)

Mamy nadzieję, że przez zabawę
przekazaliśmy trochę wiedzy młodszym
i daliśmy im dobry przykład

fotogaleria >>>

klasa 7a