forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Wieczorek poetycki "Zielono mam w głowie"
Drukuj Email
Wieczorek poetycki "Zielono mam w głowie"

W dzisiejsze popołudnie zebraliśmy się w sali audiowizualnej, aby obchodzić urodziny najbardziej charakterystycznych poetów polskiego dwudziestolecia międzywojennego: Kazimierza Wierzyńskiego, Jarosława Iwaszkiewicza i Jana Lechonia. Nie zabrakło także czwartego ze Skamandrytów - Juliana Tuwima. Wieczorek poetycki "Zielono mam w głowie" zgromadził liczną publiczność. Nie zabrakło lirycznych wzruszeń i poruszeń, a także małego co nieco dla ciała;). Recytacje wierszy przeplatane były wiosennymi piosenkami koła wokalnego.

galeria zdjęć >>>

film 1 >>>

film 2 >>>

film 3 >>>

Aleksandra Wiśniewska
Anna Jędrasik
Maciej Lindmajer

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
14 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Alfred, Izydor, Spirydion
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj60
Wszystkie566093

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.