Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności KOLEJNY SUKCES MAI!!!

KOLEJNY SUKCES MAI!!!

W dniach 18-19 maja 2019 r. Maja, uczennica klasy VIIIA, wzięła udział w finale XXXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Wydział Matematyki Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Mistrzostwa odbywają się aż w 8 kategoriach, mogą wziąć w nich udział już uczniowie klas III szkół podstawowych – górnej granicy nie ma. Organizatorzy zapraszają miłośników matematyki oraz tych, którym logiczne myślenie sprawia przyjemność i satysfakcję. Maja każdego dnia musiała zmierzyć się z czternastoma zadaniami logicznymi, miała na to trzy godziny. Udało się jej zająć 8 miejsce w kraju i uzyskać tytuł Laureata tych mistrzostw.

Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!

A.Dobrzańska

Dzisiaj jest: Sobota