forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności KOLEJNY SUKCES MAI!!!
Drukuj Email

KOLEJNY SUKCES MAI!!!

W dniach 18-19 maja 2019 r. Maja, uczennica klasy VIIIA, wzięła udział w finale XXXIII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Wydział Matematyki Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Mistrzostwa odbywają się aż w 8 kategoriach, mogą wziąć w nich udział już uczniowie klas III szkół podstawowych – górnej granicy nie ma. Organizatorzy zapraszają miłośników matematyki oraz tych, którym logiczne myślenie sprawia przyjemność i satysfakcję. Maja każdego dnia musiała zmierzyć się z czternastoma zadaniami logicznymi, miała na to trzy godziny. Udało się jej zająć 8 miejsce w kraju i uzyskać tytuł Laureata tych mistrzostw.

Gratulujemy Mai i życzymy dalszych sukcesów!

A.Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wszystkie536571

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.