forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej
Drukuj Email

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej

W dniu 21 maja 2019 r. klasa IVc i IVd wraz z wychowawcami Anetą Żywokartą i Alicją Dobrzańską wybrały się na wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej, której celem było zwiedzanie: Minieurolandu oraz Muzeum Papiernictwa. W Minieurolandzie uczniowie podziwiali ponad 40 makiet najznamienitszych budowli z Dolnego Śląska, Ziemi Kłodzkiej, Europy oraz ze świata. Między innymi: wieżę Eiffla, Big Ben, Łuk Triumfalny i wiele innych. Wszystko znajduje się w otoczeniu pięknego ogrodu, obfitującego w tysiące unikatowych gatunków drzew i krzewów. Miniatury przedstawione są w skali 1:25 z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów. Odbyły się tam także warsztaty z technik zdobienia kamienic, gra terenowa a po obiedzie ruszyliśmy w dalszą podróż.

Tym razem odwiedziliśmy Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Przenieśliśmy się w czasie i mieliśmy okazję samodzielnie czerpać papier, który po wysuszeniu zabraliśmy na pamiątkę do domu.

 

Pogoda była piękna, uczestnicy wrócili zadowoleni
i już marzą o kolejnych wojażach.

fotogaleria >>>

 

A. Żywokarta
A. Dobrzańska

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.