forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności ZWYCIĘSTWO OLI!!!
Drukuj Email

ZWYCIĘSTWO OLI!!!

29 maja 2019 r. nasza szkoła wzięła udział w Powiatowy Konkursie  Matematyczny  „Matematyka nie zna granic” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5. Celem konkursu było zwiększenie zainteresowania matematyką i zagadnieniami znajdującymi się na pograniczu różnych dyscyplin naukowych oraz językami obcymi, motywowanie do obserwacji, eksperymentowania, poszukiwania i zdobywania informacji. W konkursie wzięło udział 11 szkół podstawowych z powiatu lubińskiego.Uczennica klasy Vb Ola B.odniosła sukces zdobywając I miejsce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

J.Dobek

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
19 Sierpnia 2019
Imieniny obchodzą
Bolesław, Emilia, Jan, Julian, Juliusz,
Ludwik, Piotr, Sebald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie536574

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.