Start Start Aktualności Udany wypad do Myśliborza

Udany wypad do Myśliborza

Klasy IVa i IVb miały możliwość zintegrować się na 2-dniowej wycieczce do Myśliborza, w dniach 5-6 czerwca. Uczniowie byli w urokliwym miejscu, piękne widoki, wspaniała pogoda.

Pierwszego dnia niesamowitych wrażeń dostarczył im spacer po Wąwozie Myśliborskim, zwłaszcza, że był połączony z zadaniami edukacyjnymi. Dzieci badały przyrodę, określały gatunki wybranych drzewo raz ich wiek. Po południu uczniowie obu klas spędzili wspólnie miłe chwile na wesołych zabawach i wieczornej kolacji przy grillu.

Następnego dnia też nie można było się nudzić. Edukatorki z ośrodka  „Salamandra” prowadziły dla wszystkich atrakcyjne zajęcia laboratoryjne oraz zajęcia w terenie. Czas szybko minął i zanim się obejrzeliśmy, trzeba było wracać.

fotogaleria >>>

Loretta Śliwowska