forex trading logo


Zastępstwa Idziennik Stołówka Nasze blogi
Start Start Aktualności Gala „Tańca z Gwiazdami”
Drukuj Email

Gala „Tańca z Gwiazdami”

13 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyła się gala „Tańca z Gwiazdami”, przygotowana przez szkolny zespół taneczny „Trójeczki”. Przygotowania trwały kilka tygodni, grupa zaprezentowała 18 układów tanecznych, w tym 10 nowości. Impreza przygotowana była na wzór telewizyjnego show „Dancing with the Stars”

Nie mogło zabraknąć perfekcyjnego jury:

-  Mistrzyni dopiekania, ciętej riposty, często surowej Iwony Pavlović (w rolę, której wcieli się Pani Angelika Kwarcjan).

-  Płomiennych ocen rozpalających wyobraźnię niczym duże ognisko Andrzeja Grabowskiego (czyli naszego Pana Macieja Lindmajera).

-  Kobiety która w sercach widzów wprowadza spokój, harmonię i ciepło. Naszej damy o łagodnym sercu Beaty Tyszkiewicz, (czyli naszej kochanej Pani Dyrektor Krystyny Głowackiej).

- Wspaniałego tancerza, choreografa, zdobywcy wielu nagród, wielokrotnego uczestnika turniejów tanecznych Michała Malitowskiego, (w rolę którego wcieli się zaprzyjaźniony z zespołem Pan Arkadiusz Kozłowski, prywatnie ojciec jednej z tancerek)

Galę poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, prywatnie Zuzanna Wojtuściszyn oraz Krzysztof Ibisz- uczeń kl. 7a Filip Klocek. Za oprawę muzyczną odpowiadał Miłosz Podbucki. Gościem specjalnym był wspaniały skrzypek z Wrocławia Marek Kania, który uświetnił całą imprezę. Do dwóch granych przez skrzypka utworów zatańczyły nasze zdolne tancerki. Wspaniała impreza zakończyła się pożegnaniem dziewcząt z klas ósmych, które w zespole tańczyły od początku, dziewczęta otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz złote statuetki „Trójeczek”.

To wspaniałe podsumowanie pracy całego zespołu, można o nas poczytać w:

- miedziowe.pl >>>

- lubinextra.pl >>>

galeria zdjęć >>>

Sylwia Szumilas

P.S Na koniec udało nam się połączyć z prawdziwą Iwoną Pavlović,
która złożyła życzenia całemu zespołowi
oraz pozdrowiła wszystkich zebranych gości.

film >>>

 

Szczęśliwy numerek

szczęśliwy
los,
czyli
numerek
niepytany


Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Arnold, Arnolf, Erwin, Erwina, Kamil,
Karolina, Robert, Roberta, Szymon,
Unisław, Wespazjan

  
Zodiak: Rak

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie533463

Naszą witrynę przegląda teraz 47 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.