forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności KWIATY ZA ELEKTROGRATY
Drukuj Email

"KWIATY ZA ELEKTROGRATY"

We wrześniu w naszej szkole odbyła się zbiórka baterii oraz zużytego sprzętu AGD - RTV. Tym razem dołączyliśmy do akcji organizowanej przez Centrum Handlowe CASTORAMA.   Dziękujemy Społeczności Szkoły Podstawowej: Uczniom – Rodzicom - Nauczycielom – Pracownikom Administracji i Obsługi za włączenie się w działania proekologiczne, organizowane przez środowisko lokalne. Osoby, które przyniosły "elektrograty" przyczyniły się do ochrony środowiska. Dzięki zaangażowaniu wielu osób pozyskaliśmy ponad 160 sadzonek wrzosów - piękne, jesienne kwiaty, będą zdobić szkołę i przypominać o propagowanej w naszej placówce

 

IDEI DZIAŁAŃ PROEKOLOGICZNYCH.

Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do wspólnych działań
przez cały rok szkolny 2019/2020.

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Dorota Słabicka

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie551170

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.