forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Dzień Chłopaka
Drukuj Email

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka obchodzony jest co roku 30 września. I tym razem dziewczynki z klasy 5a nie zapomniały o męskiej części naszej klasy. Dziewczynki, składały w tym szczególnym dniu najlepsze życzenia swoim kolegom z klasy, zorganizowały im ciekawe zabawy i konkursy. Chłopcy mieli do wykonania wiele śmiesznych zadań m.in.:  jedzenie pączków na czas, wiązanie krawatów czy smakowanie owoców. Koledzy zdobywali punkty za poszczególne konkurencje. Zwycięzcy otrzymali nagrody i upominki. Na zakończenie tak pięknego dnia wspólne całą grupą miło spędziliśmy czas w pizzeri Werona w Lubinie.

Dziękujemy wszystkim dziewczynkom
i ich rodzicom za pomoc
w przygotowaniu klasowej imprezy.

A chłopcom składamy
najserdeczniejsze życzenia
z okazji ICH świeta.

 

fotogaleria >>>

D. Słabicka
K. Monczak

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie551169

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.