forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności DZIEŃ CHŁOPAKA z piłką w tle…
Drukuj Email

DZIEŃ CHŁOPAKA z piłką w tle…

Chłopcy z naszej klasy, czyli IIIa lubią grać w piłkę, dlatego Dzień Chłopaka był tym razem „na sportowo”. Przygotowałyśmy dla nich wiele ciekawych konkurencji. Nasi koledzy spisali się na medal. Podołali każdemu zadaniu. Nawet gdyby piłka była kwadratowa, rzucaliby świetnie do celu i na odległość. Śmiechu było co niemiara, a emocji jeszcze więcej. Każdy z nich chciał być najlepszy, ale w czasie zaciętej rywalizacji nie zapomnieli o zasadach fair play. W nagrodę otrzymali upominki.

To był naprawdę udany dzień!

galeria zdjęć >>>

dziewczyny z 3a

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie551170

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.