forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności DZIEŃ CHŁOPAKA z piłką w tle…
Drukuj Email

DZIEŃ CHŁOPAKA z piłką w tle…

Chłopcy z naszej klasy, czyli IIIa lubią grać w piłkę, dlatego Dzień Chłopaka był tym razem „na sportowo”. Przygotowałyśmy dla nich wiele ciekawych konkurencji. Nasi koledzy spisali się na medal. Podołali każdemu zadaniu. Nawet gdyby piłka była kwadratowa, rzucaliby świetnie do celu i na odległość. Śmiechu było co niemiara, a emocji jeszcze więcej. Każdy z nich chciał być najlepszy, ale w czasie zaciętej rywalizacji nie zapomnieli o zasadach fair play. W nagrodę otrzymali upominki.

To był naprawdę udany dzień!

galeria zdjęć >>>

dziewczyny z 3a

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj107
Wszystkie603225

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.