forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Dzień Chłopca 1b
Drukuj Email

Dzień Chłopca w 1b

Witajcie to my pierwszaki z 1b. Dzisiaj byliśmy na swojej pierwszej wycieczce klasowej zorganizowanej z okazji Dnia Chłopca. Chociaż pogoda początkowo nas nie rozpieszczała było wspaniale. Wybraliśmy się do Bajkowej Krainy w Oborze, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć wiele zwierząt gospodarstwa domowego jak i egzotycznych jak alpaki czy kangurka. Zwierzęta można było karmić tulić do woli i głaskać. Dużo radości mieliśmy ganiając kury na czas.

Nie zabrakło dobrej zabawy na powietrzu, jazdy na kucyku, skoków na trampolinie i szaleństw w sali zabaw. W czasie odpoczynku zbieraliśmy orzechy. Na podwieczorek były kiełbaski z grilla i słodkości z okazji święta chłopców. To był wspaniały czas spędzony razem, w końcu była okazja do integracji.

Już czekamy na kolejne wspólne wyjścia. 
Pozdrawiamy -Uczniowie klasy 1b.

galeria zdjęć >>>

Sylwia Szumilas
Helena Skwirut

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
23 Października 2019
Imieniny obchodzą
Ignacy, Jan, Roman, Seweryn, Teodor
  
Zodiak: Waga

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Wszystkie551169

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.