Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Europejski Dzień Języków Obcych

Europejski Dzień Języków Obcych

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Każda klasa reprezentowała jeden kraj. Uczniowie przygotowywali różne ciekawostki na temat danego kraju w formie plakatu oraz przygotowali degustację potraw typowych dla danego kraju. Uczniowie bardzo się zaangażowali w organizację Dnia Języków Obcych, potrafili opowiedzieć o jednym z krajów i sprawili, że uczniowie mogli spróbować regionalnych potraw danego kraju. Było smacznie, głośno i kolorowo!

Ogłoszony został również konkurs na plakat JĘZYKI NASZĄ SIŁĄ. Oceniana była estetyka wykonania oraz zastosowana technika. Dwa plakaty zwróciły szczególną uwagę naszego jury i otrzymały I miejsca: Julia z klasy VIIIb oraz Elisa  i Tatiana z klasy VIIb.

Gratulujemy!

fotogaleria >>>