forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Europejski Dzień Języków Obcych
Drukuj Email

Europejski Dzień Języków Obcych

26 września obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień Języków Obcych. Każda klasa reprezentowała jeden kraj. Uczniowie przygotowywali różne ciekawostki na temat danego kraju w formie plakatu oraz przygotowali degustację potraw typowych dla danego kraju. Uczniowie bardzo się zaangażowali w organizację Dnia Języków Obcych, potrafili opowiedzieć o jednym z krajów i sprawili, że uczniowie mogli spróbować regionalnych potraw danego kraju. Było smacznie, głośno i kolorowo!

Ogłoszony został również konkurs na plakat JĘZYKI NASZĄ SIŁĄ. Oceniana była estetyka wykonania oraz zastosowana technika. Dwa plakaty zwróciły szczególną uwagę naszego jury i otrzymały I miejsca: Julia z klasy VIIIb oraz Elisa  i Tatiana z klasy VIIb.

Gratulujemy!

fotogaleria >>>

M. Kulesza
L. Wąsacz

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj105
Wszystkie603223

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.