Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności MALI PŁYWACY

MALI PŁYWACY

Minione miesiące to czas wytężonej pracy uczniów klas I-III. Część z nich od września rozpoczęła swoją przygodę z nauką pływania. Po zapoznaniu się z pływalnią i jej regulaminem przyszedł czas na zapoznanie się z właściwościami fizycznymi wody.  Nie obeszło się bez chlapania, zabawy i odgłosów radości. Oprócz nauki pływania dzieci uczą się zasad bezpiecznego zachowania nad wodą, reagowania na niewłaściwe zachowania innych uczestników zajęć. Nabierają wiedzę i umiejętności dotyczące spędzania wolnego czasu, poznają różne formy aktywności fizycznej nad wodą i rozpowszechniają tym samym zdrowy styl życia.

Postępy widać gołym okiem. Część śmiało i odważnie wskoczyła do wody, inni potrzebowali troszkę więcej czasu na oswojenie się ze środowiskiem wodnym. Najważniejsze podczas zajęć jest bezpieczeństwo i dobra zabawa, a o tym, że to najlepsza forma nauki, chyba nikogo nie trzeba przekonywać…

galeria zdjęć >>>

K.Monczak
K.Augustyniak

Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Aniela, Feliks, Teodor

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.