forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Sukces w konkursie plastycznym
Drukuj Email

Sukces w konkursie plastycznym

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy było organizatorem Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego Psiaki, kociaki i inne zwierzaki. Uczennice naszej szkoły Kamila z kl. Ia oraz Natalia z kl. IIIa otrzymały WYRÓŻNIENIE w swojej kategorii wiekowej.

Na konkurs napłynęło ponad 800 prac, które przedstawiały świat zwierząt – zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych. Nagrody wręczono dziewczynkom na uroczystym wernisażu, a ich prace można podziwiać w Galerii MCK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Mielnik-Chudzia
Grażyna Zielińska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wszystkie603962

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.