forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Sukces w konkursie plastycznym
Drukuj Email

Sukces w konkursie plastycznym

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy było organizatorem Dolnośląskiego Konkursu Plastycznego Psiaki, kociaki i inne zwierzaki. Uczennice naszej szkoły Kamila z kl. Ia oraz Natalia z kl. IIIa otrzymały WYRÓŻNIENIE w swojej kategorii wiekowej.

Na konkurs napłynęło ponad 800 prac, które przedstawiały świat zwierząt – zarówno tych popularnych, jak i mniej znanych. Nagrody wręczono dziewczynkom na uroczystym wernisażu, a ich prace można podziwiać w Galerii MCK. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Mielnik-Chudzia
Grażyna Zielińska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj26
Wszystkie556264

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.