forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych
Drukuj Email
Promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych

Czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę i przenosi nas często w nieznany nam świat. Z takim hasłem Samorząd Uczniowski zachęcał najmłodszych do sięgania po książkę. Przedszkolaki z grup XII, XII, XIV i XV rozpoczęły dziś swoją przygodę z książką od wizyty w naszej bibliotece. Wiedzą już, jak korzystać z czytelni, jak i gdzie szukać interesujących bajek. Do czytania zachęcali ich najstarsi uczniowie szkoły Wiktoria, Pola, Kacper i Filip wprowadzając ich w świat bajek. Najmłodsi z zainteresowaniem słuchali ulubionych książek z dzieciństwa starszych kolegów; „Kubusia Puchatka”, „Brzydkiego Kaczątka” i „Dzikich Łabędzi”.

Mamy nadzieję, że będą stałymi bywalcami naszej biblioteki.

Samorząd Uczniowski

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie603966

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.