Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych
Promujemy czytelnictwo wśród najmłodszych

Czytanie rozwija wyobraźnię, poszerza wiedzę i przenosi nas często w nieznany nam świat. Z takim hasłem Samorząd Uczniowski zachęcał najmłodszych do sięgania po książkę. Przedszkolaki z grup XII, XII, XIV i XV rozpoczęły dziś swoją przygodę z książką od wizyty w naszej bibliotece. Wiedzą już, jak korzystać z czytelni, jak i gdzie szukać interesujących bajek. Do czytania zachęcali ich najstarsi uczniowie szkoły Wiktoria, Pola, Kacper i Filip wprowadzając ich w świat bajek. Najmłodsi z zainteresowaniem słuchali ulubionych książek z dzieciństwa starszych kolegów; „Kubusia Puchatka”, „Brzydkiego Kaczątka” i „Dzikich Łabędzi”.

Mamy nadzieję, że będą stałymi bywalcami naszej biblioteki.

Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019