Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Alternatywna lekcja wf-u

Alternatywna lekcja wf-u

W dniach 28 i 29 października 2019 klasy 6c, 6d, 6a, 8b i 7a brały udział w alternatywnej lekcji wychowania fizycznego organizowanej przez fundację Moniki Pyrek oraz RCS w Lubinie. Zajęcia miały na celu pokazanie uczniom, że internet można wykorzystać nie tylko jako źródło informacji, ale również można z jego pomocą grać w gry sportowe, uczestniczyć w zdrowej rywalizacji.

Uczniowie podzieleni na dziesięcioosobowe grupy przechodzili przez kolejne stacje, na które składały się m.in. ściana wspinaczkowa, wirtualny symulator jazdy na nartach, wirtualny bramkarz, wyścig kolarski, jak również można było spróbować swoich sił w biegu na 30 metrów, skoku wzwyż, czy też gry w koszykówkę. Impreza była przygotowana na najwyższym poziomie, przez co wszyscy uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił we wszystkich ćwiczeniach. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z polską medalistką mistrzostw świata starego kontynentu z 2006 roku.

galeria zdjęć >>>

K.Śnieżko
J.Dobek-Golonka
A.Jędrasik
E.Sznabel
J.Skrzypicka-Boboń

Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Aniela, Feliks, Teodor

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.