forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Alternatywna lekcja wf-u
Drukuj Email

Alternatywna lekcja wf-u

W dniach 28 i 29 października 2019 klasy 6c, 6d, 6a, 8b i 7a brały udział w alternatywnej lekcji wychowania fizycznego organizowanej przez fundację Moniki Pyrek oraz RCS w Lubinie. Zajęcia miały na celu pokazanie uczniom, że internet można wykorzystać nie tylko jako źródło informacji, ale również można z jego pomocą grać w gry sportowe, uczestniczyć w zdrowej rywalizacji.

Uczniowie podzieleni na dziesięcioosobowe grupy przechodzili przez kolejne stacje, na które składały się m.in. ściana wspinaczkowa, wirtualny symulator jazdy na nartach, wirtualny bramkarz, wyścig kolarski, jak również można było spróbować swoich sił w biegu na 30 metrów, skoku wzwyż, czy też gry w koszykówkę. Impreza była przygotowana na najwyższym poziomie, przez co wszyscy uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił we wszystkich ćwiczeniach. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z polską medalistką mistrzostw świata starego kontynentu z 2006 roku.

galeria zdjęć >>>

K.Śnieżko
J.Dobek-Golonka
A.Jędrasik
E.Sznabel
J.Skrzypicka-Boboń

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wszystkie603964

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.