forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Park Obrazów
Drukuj Email

Główne nagrody w Konkursie Fotograficznym

Park Obrazów – to temat konkursu fotograficznego, w którym czworo uczniów z klasy IIIa otrzymało NAGRODY. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Ciekawe fotografie i artystyczne spojrzenie zachwyciły jury. Mimo, że trzecioklasiści byli najmłodszymi uczestnikami konkursu, znaleźli się w gronie finalistów. W kategorii „Zwierzęta” I miejsce zajął Dawid, a III miejsce Julia. W kategorii „Rośliny i urokliwe zakątki parku” II miejsce przypadło Hani. Na wyróżnienie zasłużyła Ewa.

Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Zielińska
Loretta Śliwowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie603966

Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.