forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Park Obrazów
Drukuj Email

Główne nagrody w Konkursie Fotograficznym

Park Obrazów – to temat konkursu fotograficznego, w którym czworo uczniów z klasy IIIa otrzymało NAGRODY. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie. Ciekawe fotografie i artystyczne spojrzenie zachwyciły jury. Mimo, że trzecioklasiści byli najmłodszymi uczestnikami konkursu, znaleźli się w gronie finalistów. W kategorii „Zwierzęta” I miejsce zajął Dawid, a III miejsce Julia. W kategorii „Rośliny i urokliwe zakątki parku” II miejsce przypadło Hani. Na wyróżnienie zasłużyła Ewa.

Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Zielińska
Loretta Śliwowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj55
Wszystkie556293

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.