forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności KONKURS KIBICA PODCZAS 34 BIEGU BARBÓRKOWEGO O LAMPKĘ GÓRNICZĄ
Drukuj Email

KONKURS KIBICA PODCZAS 34 BIEGU BARBÓRKOWEGO
O LAMPKĘ GÓRNICZĄ

27 października 2019 r., w niedzielne przedpołudnie uczniowie klas 7a i 7b reprezentowali naszą szkołę w „Konkursie Kibica”, który odbył się na stadionie RCS podczas 34 Biegu Barbórkowego o "Lampkę Górniczą". Na trybunach zasiedli uczniowie z wielu lubińskich szkół, walcząc o tytuł najlepiej kibicującej szkoły.

Przez kilka godzin towarzyszyły nam silne emocje, dobry humor i przyjazna atmosfera. Nasi uczniowie okazali się niestrudzeni. Bardzo aktywnie dopingowali uczestnikom biegu. Wykrzykiwali wymyślone na tę okoliczność hasła, np.:

  • Dużo siły i ochoty, a zdobędziesz medal złoty!
  • Od startu do mety z Wami będziemy, dzielnie na trasie dopingujemy!
  • Medale za biegi zdobywacie – nasz szacunek dzisiaj macie!

Wyposażeni w różne instrumenty muzyczne oraz specjalne trąbki kibica udowodniliśmy, że potrafimy się bawić i zagrzewać do boju. Ostatecznie zdobyliśmy III miejsce w konkursie i otrzymaliśmy nagrodę w postaci bonu do sklepu sportowego. Choć mieliśmy apetyt na najwyższy stopień podium, cieszymy się z wygranej.

fotogaleria >>>

Opiekunowie grupy:
Edyta Sznabel
Malwina Kulesza

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie603966

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.