Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności „W POSZUKIWANIU JESIENI...”

„W POSZUKIWANIU JESIENI...”

Konkurs fotograficzny

W październiku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „W poszukiwaniu jesieni”. Jego celem było rozwijanie kreatywności uczniów oraz uwrażliwienie ich na piękno środowiska naturalnego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Interpretację tematu pozostawiliśmy młodym fotografom, którzy w ciekawy sposób przedstawili jesienne krajobrazy oraz elementy przyrody. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ fotografie są różnobarwne i oryginalne. W związku z tym wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały nagrodzone. Komisja przyznała I, II i III miejsca, a także wyróżnienia.

Wszystkim laureatom gratulujemy oraz zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej znajdującej się w głównym holu.

wyróżnienie

fotogaleria >>>

Magdalena Koman
Helena Kurpis
Grażyna Zielińska
Sylwia Szumilas
Loretta Śliwowska

Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Aniela, Feliks, Teodor

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.