forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności „W POSZUKIWANIU JESIENI...”
Drukuj Email

„W POSZUKIWANIU JESIENI...”

Konkurs fotograficzny

W październiku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Fotograficzny pt. „W poszukiwaniu jesieni”. Jego celem było rozwijanie kreatywności uczniów oraz uwrażliwienie ich na piękno środowiska naturalnego. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Interpretację tematu pozostawiliśmy młodym fotografom, którzy w ciekawy sposób przedstawili jesienne krajobrazy oraz elementy przyrody. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ fotografie są różnobarwne i oryginalne. W związku z tym wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały nagrodzone. Komisja przyznała I, II i III miejsca, a także wyróżnienia.

Wszystkim laureatom gratulujemy oraz zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej znajdującej się w głównym holu.

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

wyróżnienie

fotogaleria >>>

Magdalena Koman
Helena Kurpis 
Grażyna Zielińska
Sylwia Szumilas
Loretta Śliwowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wszystkie556281

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.