forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Akcja Szkoła pamięta
Drukuj Email

Akcja Szkoła pamięta

Klasa 4b wzięła udział w akcji  Ministerstwa Edukacji Narodowej "Szkoła pamięta" skierowanej do przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Celem tej inicjatywy było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia w związku z nadchodzącym świętem zmarłych, dniem, w którym, w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych.

25 października 2019 r. - ostatni piątek przed 1 listopada, klasa 4b wraz z opiekunami, panią Agnieszką Marciniak-Maciąg i panią Barbarą Mikus, udała się do Muzeum Historycznego gdzie zobaczyła wystawę dotyczącą "Zbrodni lubińskiej" oraz pod pomnik Solidarności.

Uczniowie w ciszy i skupieniu zapalili znicze.

M.Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj55
Wszystkie556293

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.