forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Drukuj Email
DZIEŃ POSTACI BAJEK

5 listopada  jak wiele innych szkół włączyliśmy się w obchody Dnia Postaci z Bajek.  Każdy uczeń z klas 1-5, który przyszedł przebrany za bohatera książki lub filmu dla dzieci dostał od pań bibliotekarek cukierka. Przebrani uczniowie mogli być w tym dniu zwolnieni z odpowiedzi. Na długiej przerwie przeszliśmy przez całą szkołę w kolorowym korowodzie.  Mamy nadzieję, że ten barwny dzień przypomniał uczniom bogactwo bajkowych bohaterów. Może też przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI!

fotogaleria >>>

Aleksandra Wiśniewska
Barbara Zięba - Balik
Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Piątek
15 Listopada 2019
Imieniny obchodzą
Albert, Artur, Leopold, Roger
  
Zodiak: Skorpion

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj52
Wszystkie556290

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.