forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności DZIEŃ POSTACI Z BAJEK
Drukuj Email
DZIEŃ POSTACI BAJEK

5 listopada  jak wiele innych szkół włączyliśmy się w obchody Dnia Postaci z Bajek.  Każdy uczeń z klas 1-5, który przyszedł przebrany za bohatera książki lub filmu dla dzieci dostał od pań bibliotekarek cukierka. Przebrani uczniowie mogli być w tym dniu zwolnieni z odpowiedzi. Na długiej przerwie przeszliśmy przez całą szkołę w kolorowym korowodzie.  Mamy nadzieję, że ten barwny dzień przypomniał uczniom bogactwo bajkowych bohaterów. Może też przyczyni się do rozwoju czytelnictwa w naszej szkole.

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI!

fotogaleria >>>

Aleksandra Wiśniewska
Barbara Zięba - Balik
Malwina Stachowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
31 Maja 2020
Światowy Dzień bez Tytoniu
Imieniny obchodzą
Aniela, Feliks, Teodor
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj8
Wszystkie603965

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.