forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Z wizytą w Firmie STOLARZ
Drukuj Email

Z wizytą w Firmie STOLARZ

Uczniowie klasy 8a biorący uczestniczący w projekcie "GRAJ FAIR" we wtorek - 12 listopada wybrali się z wizytą do Firmy STOLARZ, która zajmuje się produkcją mebli na wymiar do domów, mieszkań, biur i sklepów. Firma istnieje na naszym rynku od 1995 r. i jak powiedział jej założyciel pan Piotr Grzeliński ciągle  rozwija się. Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać nie tylko specyfikę pracy firmy kierowanej przez jednego człowieka, ale również dokładnie przyjrzeć się całemu procesowi produkcyjnemu. Uczniowie to, co usłyszeli i zobaczyli będą mogli wykorzystać do zakładania własnych - wirtualnych przedsiębiorstw w ramach projektu unijnego.

Anna Mydłowska

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj219
Wszystkie603337

Naszą witrynę przegląda teraz 142 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.