Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Z wizytą w Firmie STOLARZ

Z wizytą w Firmie STOLARZ

Uczniowie klasy 8a biorący uczestniczący w projekcie "GRAJ FAIR" we wtorek - 12 listopada wybrali się z wizytą do Firmy STOLARZ, która zajmuje się produkcją mebli na wymiar do domów, mieszkań, biur i sklepów. Firma istnieje na naszym rynku od 1995 r. i jak powiedział jej założyciel pan Piotr Grzeliński ciągle  rozwija się. Uczestnicy wycieczki mieli okazję poznać nie tylko specyfikę pracy firmy kierowanej przez jednego człowieka, ale również dokładnie przyjrzeć się całemu procesowi produkcyjnemu. Uczniowie to, co usłyszeli i zobaczyli będą mogli wykorzystać do zakładania własnych - wirtualnych przedsiębiorstw w ramach projektu unijnego.

Anna Mydłowska

27 Maja 2020
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.