forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.
Drukuj Email

SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A
KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

W ramach realizowanego projektu „MAŁY PRZEDSIĘBIORCA – myślę, działam, decyduję” uczniowie klasy 1a uczestniczyli w spotkaniu autorskim. Pierwszoklasistów odwiedziła Pani Małgorzata Żmijewska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, która oprócz tego, że uczy, posiada jeszcze jedną pasję. Jest pisarką. Swoją przygodę z pisaniem pani Małgosia rozpoczęła już w szkole podstawowej od założenia wspólnie z koleżankami klubu pisarskiego. Autorka opowiedziała o swoich książkach, inspiracjach i wymyślonych przez siebie bohaterach. Przeczytała pierwszoklasistom wybrane przez siebie bajki. Po spotkaniu dzieci zainspirowane poznanymi historiami stworzyły przepiękne ilustracje.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Żmijewskiej
za wspaniale opowiedziane historie
oraz cudowne spotkanie!

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Marcin
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wszystkie563405

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.