Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A
KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

W ramach realizowanego projektu „MAŁY PRZEDSIĘBIORCA – myślę, działam, decyduję” uczniowie klasy 1a uczestniczyli w spotkaniu autorskim. Pierwszoklasistów odwiedziła Pani Małgorzata Żmijewska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, która oprócz tego, że uczy, posiada jeszcze jedną pasję. Jest pisarką. Swoją przygodę z pisaniem pani Małgosia rozpoczęła już w szkole podstawowej od założenia wspólnie z koleżankami klubu pisarskiego. Autorka opowiedziała o swoich książkach, inspiracjach i wymyślonych przez siebie bohaterach. Przeczytała pierwszoklasistom wybrane przez siebie bajki. Po spotkaniu dzieci zainspirowane poznanymi historiami stworzyły przepiękne ilustracje.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Żmijewskiej
za wspaniale opowiedziane historie