forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.
Drukuj Email

SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A
KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

W ramach realizowanego projektu „MAŁY PRZEDSIĘBIORCA – myślę, działam, decyduję” uczniowie klasy 1a uczestniczyli w spotkaniu autorskim. Pierwszoklasistów odwiedziła Pani Małgorzata Żmijewska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, która oprócz tego, że uczy, posiada jeszcze jedną pasję. Jest pisarką. Swoją przygodę z pisaniem pani Małgosia rozpoczęła już w szkole podstawowej od założenia wspólnie z koleżankami klubu pisarskiego. Autorka opowiedziała o swoich książkach, inspiracjach i wymyślonych przez siebie bohaterach. Przeczytała pierwszoklasistom wybrane przez siebie bajki. Po spotkaniu dzieci zainspirowane poznanymi historiami stworzyły przepiękne ilustracje.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Żmijewskiej
za wspaniale opowiedziane historie
oraz cudowne spotkanie!

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
27 Maja 2020
Imieniny obchodzą
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena
  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj217
Wszystkie603335

Naszą witrynę przegląda teraz 130 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.