Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

SPOTKANIE AUTORSKIE W KLASIE 1A
KIM BĘDĘ W PRZYSZŁOŚCI? MOŻE PISARZEM.

W ramach realizowanego projektu „MAŁY PRZEDSIĘBIORCA – myślę, działam, decyduję” uczniowie klasy 1a uczestniczyli w spotkaniu autorskim. Pierwszoklasistów odwiedziła Pani Małgorzata Żmijewska, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole, która oprócz tego, że uczy, posiada jeszcze jedną pasję. Jest pisarką. Swoją przygodę z pisaniem pani Małgosia rozpoczęła już w szkole podstawowej od założenia wspólnie z koleżankami klubu pisarskiego. Autorka opowiedziała o swoich książkach, inspiracjach i wymyślonych przez siebie bohaterach. Przeczytała pierwszoklasistom wybrane przez siebie bajki. Po spotkaniu dzieci zainspirowane poznanymi historiami stworzyły przepiękne ilustracje.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Żmijewskiej
za wspaniale opowiedziane historie
oraz cudowne spotkanie!

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak - Bodziona

27 Maja 2020
Izydor, Jan, Juliusz, Lucjan, Magdalena

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.