forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Spotkanie z policjantem w klasach pierwszych
Drukuj Email

Spotkanie z policjantem
w klasach pierwszych

Troska o bezpieczeństwo uczniów jest jednym z najważniejszych priorytetów w naszej szkole. Każdego roku dzieci realizują szereg tematów związanych z bezpieczeństwem.

W listopadzie odbyło się spotkanie uczniów klas pierwszych z funkcjonariuszami policji. W czasie prelekcji dzieci zapoznały się z następującymi zagadnieniami: bezpieczeństwo na drodze, podczas zabaw na powietrzu, ostrożność w kontaktach z nieznajomymi, dziecko samo w domu, informowanie dorosłych o sytuacjach zagrożenia.

Szczególną uwagę zwrócono na podstawowe zasady obowiązujące w ruchu drogowym. Policjanci podkreślili, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać. Zwrócono także uwagę dzieci na niebezpieczeństwa, jakie mogą wynikać z kontaktów z obcymi ludźmi. Uczniowie utrwalili również znajomość numerów alarmowych oraz doskonalili umiejętność wzywania pomocy.

Dzieci wykazały się dużą wiedzą. Za aktywne uczestnictwo w spotkaniu uczniowie otrzymali w nagrodę kamizelki oraz znaczki odblaskowe.

Joanna Ciotkowska 
Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak – Bodziona 
Sylwia Szumilas

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Marcin
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1
Wszystkie563402

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.