forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności XX edycji „Góra Grosza”
Drukuj Email

XX edycji „Góra Grosza”

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz Pracowników szkoły do udziału w XX edycji „Góra Grosza”. 25 listopada 2019r. rozpoczynamy akcję „Góra Grosza”! Pomóżmy tysiącom dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach! Pokażmy, że jesteśmy społecznością empatyczną i potrafiącą pomagać! W związku z akcją ogłaszamy konkurs – pojedynek na klasy w zbiórce drobnych monet. Zwycięzcą będzie klasa, która uzbiera najwięcej monet. Pamiętaj! Każdy grosz wrzucony do puszki może przyczynić się do poprawy sytuacji naszych Koleżanek i Kolegów!

Włącz się do akcji!

M. Kulesza
E. Sznabel

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj15
Wszystkie604333

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.