forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności XX edycji „Góra Grosza”
Drukuj Email

XX edycji „Góra Grosza”

Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli oraz Pracowników szkoły do udziału w XX edycji „Góra Grosza”. 25 listopada 2019r. rozpoczynamy akcję „Góra Grosza”! Pomóżmy tysiącom dzieci, które nie wychowują się w swoich rodzinach! Pokażmy, że jesteśmy społecznością empatyczną i potrafiącą pomagać! W związku z akcją ogłaszamy konkurs – pojedynek na klasy w zbiórce drobnych monet. Zwycięzcą będzie klasa, która uzbiera najwięcej monet. Pamiętaj! Każdy grosz wrzucony do puszki może przyczynić się do poprawy sytuacji naszych Koleżanek i Kolegów!

Włącz się do akcji!

M. Kulesza
E. Sznabel

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Marcin
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wszystkie563405

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.