forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Pieśni Patriotyczne
Drukuj Email

Pieśni Patriotyczne

Naród, który przestaje śpiewać, przestaje  istnieć.

O.Kolberg

W naszej szkole każdego roku uroczyście obchodzimy dzień 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie młodszych klas spotkali się 14 listopada, aby dumnie wyśpiewać historię Polski, opisaną w pieśniach i piosenkach patriotycznych.

Przedsięwzięcie nie jest konkursem, ani przeglądem- jest pomysłem na aktywne uczestnictwo w obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy spotykają na nim nie jako widzowie, ale jako główni wykonawcy, co stanowi szczególną wartość tego spotkania. Z pewnością wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przyczyni się do umocnienia patriotyzmu oraz integracji społeczności szkolnej.

 

galeria zdjęć >>>

M.Koman
G.Zielińska
S.Szumilas
L.Śliwowska
H.Skwirut

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wszystkie604327

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.