Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Pieśni Patriotyczne

Pieśni Patriotyczne

Naród, który przestaje śpiewać, przestaje  istnieć.

O.Kolberg

W naszej szkole każdego roku uroczyście obchodzimy dzień 11 listopada, czyli Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji uczniowie młodszych klas spotkali się 14 listopada, aby dumnie wyśpiewać historię Polski, opisaną w pieśniach i piosenkach patriotycznych.

Przedsięwzięcie nie jest konkursem, ani przeglądem- jest pomysłem na aktywne uczestnictwo w obchodach odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy spotykają na nim nie jako widzowie, ale jako główni wykonawcy, co stanowi szczególną wartość tego spotkania. Z pewnością wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych przyczyni się do umocnienia patriotyzmu oraz integracji społeczności szkolnej.

galeria zdjęć >>>

M.Koman
G.Zielińska
S.Szumilas
L.Śliwowska
H.Skwirut

Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

Zodiak: Bliźnięta

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.