forex trading logo


Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Gliniane misy
Drukuj Email

Gliniane misy

20 listopada klasa Ia uczestniczyła w zajęciach ceramicznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Lubinie. Uczniowie mieli okazję poznać właściwości gliny przez dotyk, poznać techniki modelowania i dekoracji mis. Po procesie wypalenia nasze misy zostaną pokryte błyszczącym szkliwem. Uczestnicy takich warsztatów wiedzą, że lepienie przez zabawę pobudza wyobraźnię i wspomaga rozwój oraz odpręża…

A.Franczak-Bodziona

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Sobota
7 Grudnia 2019
Imieniny obchodzą
Ambroży, Marcin
  
Zodiak: Strzelec

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wszystkie563405

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.