forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Wizyta w Fundacji im. Brata Alberta
Drukuj Email

Wizyta w Fundacji im. Brata Alberta

To już kolejne wyjście grupy uczniów z kl. 7a do Fundacji im. Brata Alberta w Lubinie.. Uczniowie bezinteresownie angażują się w działania na  rzecz dzieci z niepełnosprawnością. Uczą się szacunku i tolerancji wobec drugiego człowieka, angażowania w świadomą, dobrowolną i nieodpłatną pomoc innym. Nasze wizyty w świetlicy terapeutycznej sprawiają wiele radości zarówno uczestnikom jak i naszym uczniom. Podczas wizyty uczniowie wykazują się własną inicjatywą organizując interesujące gry i zabawy edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości podopiecznych świetlicy terapeutycznej. Pomagaliśmy przygotować świąteczne stroiki, które będą sprzedawane na kiermaszu. Uczestniczyliśmy również we wspólnym posiłku przygotowanym przez panie opiekunki. Wśród naszych uczniów obserwujemy wzrost świadomości potrzeby integracji z osobami  niepełnosprawnymi.

Kolejna wizyta już w grudniu.

galeria zdjęć >>>

Edyta Sznabel

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie604330

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.