Zastępstwa Dziennik Stołówka Plan lekcji
Start Start Aktualności Wizyta w Fundacji im. Brata Alberta

Wizyta w Fundacji im. Brata Alberta

To już kolejne wyjście grupy uczniów z kl. 7a do Fundacji im. Brata Alberta w Lubinie.. Uczniowie bezinteresownie angażują się w działania na  rzecz dzieci z niepełnosprawnością. Uczą się szacunku i tolerancji wobec drugiego człowieka, angażowania w świadomą, dobrowolną i nieodpłatną pomoc innym. Nasze wizyty w świetlicy terapeutycznej sprawiają wiele radości zarówno uczestnikom jak i naszym uczniom. Podczas wizyty uczniowie wykazują się własną inicjatywą organizując interesujące gry i zabawy edukacyjne dostosowane do wieku i możliwości podopiecznych świetlicy terapeutycznej. Pomagaliśmy przygotować świąteczne stroiki, które będą sprzedawane na kiermaszu. Uczestniczyliśmy również we wspólnym posiłku przygotowanym przez panie opiekunki. Wśród naszych uczniów obserwujemy wzrost świadomości potrzeby integracji z osobami  niepełnosprawnymi.

Kolejna wizyta już w grudniu.

galeria zdjęć >>>

Edyta Sznabel