forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Klasa 6d i wynalazki
Drukuj Email

Klasa 6d i wynalazki

"Kto czyta książki, żyje podwójnie"
Umberto Eco

Klasa 6d, wraz z nauczycielką języka polskiego p. Malwiną Stachowską, omawiała lekturę Rafała Kosika "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi". Książka jest bardzo ciekawa, pełna humoru i zagadek, opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum. W okolicy grasuje Gang Niewidzialnych Ludzi, a Felix, Net i Nika przypadkiem odkrywają tajemnicę ich znikania. Powieść spodobała się uczniom na tyle, że postanowili stworzyć coś własnego inspirując się przygodami bohaterów. Wykonali ciekawe plakaty oraz własne wynalazki, które można zobaczyć na wystawie przy sali 204.

Zapraszamy do oglądania.

fotogaleria >>>

M.Stachowska 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
2 Czerwca 2020
Imieniny obchodzą
Eugeniusz, Marcelin, Maria, Marianna,
Mikołaj, Piotr

  
Zodiak: Bliźnięta

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj12
Wszystkie604330

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.