Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Znów Święta…znów…? TAK!

Znów Święta…
znów…?
TAK!

Ach to Święta!, to ten czas, który każdy pamięta jak ciepły otulający świecy blask. Czas, w którym ponad siebie stawiamy innych…bliskich…dalszych...tych, których bardzo kochamy i tych, których kochamy za mało, lecz uczymy się kochać i dawać niemało dobra wszelkiego, dla każdego małego… dużego.

Wierzymy, że zawsze będzie nam się chciało być dla innych jak ten ciepły świecy blask. Być iskierkami dobroci, miłości, nadziei…wierzymy, że innych zarazimy naszą dobrocią i też będą chcieli dawać dobro, nie tylko w ten piękny czas...lecz zawsze...lecz wszędzie…jak każdy z nas.

A teraz… teraz już czas,by być sobą by być z sobą, i cieszyć się, że znów zaświeci najjaśniejsza z gwiazd. A my będąc razem nie zapominając o innych idziemy, w ten piękny świąteczny czas.

W zaciszu każdy z nas myśli jestem, czuję, to ja… jednak, gdy jesteśmy razem już wiemy TO MY 2A!i Idziemy razem pod rękę z naszą panią przez cały rok.

Uczymy się pilnie by być i dawaći bierzemy przykład z naszej pani, która zawsze nam powtarza „kochajcie a będziecie kochani”.

klasa 2a
Wesołych Świąt
Kochajcie, a będziecie kochani

Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

Zodiak: Lew

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.