forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Kulturalnie na Mikołaja!
Drukuj Email

Kulturalnie na Mikołaja!

6 grudnia 2019 r. klasy Vd oraz VId w ramach klasowych Mikołajek wybrały się do Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu na przedstawienie pt. "Czarnoksiężnik z krainy Oz". To widowiskowy spektakl dla całej rodziny z szeroką obsadą, bogatą scenografią i porywającą muzyką. Wszyscy byli po ogromnym wrażeniem barwnych strojów, w których występowali aktorzy. Przesłanie i fabuła spektaklu są mądre i proste: mała dziewczynka Dorotka, porwana przez tornado z farmy w Kansas ląduje ze swoim pieskiem Toto w baśniowej Krainie Oz. Spotyka tam Blaszanego Drwala, Tchórzliwego Lwa i Stracha Na Wróble, i razem z nimi wyrusza na poszukiwaniu Czarnoksiężnika Oza. Każdy z podróżników chce go poprosić o dar, którego mu we własnym mniemaniu brak. Wśród wielu przygód, pełnych baśniowych istot, dobrych i złych czarownic, po niezwykłych zwrotach akcji cała czwórka dotrze w końcu na miejsce, gdzie okaże się, że to wszystko, czego tak pragnie, już dawno przecież ma. Bo tego, co najważniejsze, nie trzeba szukać daleko – wszyscy mamy dość odwagi, rozumu i serca, by pokonać wszelkie przeciwności, musimy tylko te cechy w sobie odkryć. Po spektaklu odbył się krótki spacer po Wrocławiu. Pogoda była piękna, więc mogliśmy  zobaczyć niewielką część Wrocławia.

Wyjazd bardzo się wszystkim podobał
i z pewnością go powtórzymy!

galeria zdjęć >>>

Alicja Dobrzańska
Justyna Dobek-Golonka

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj16
Wszystkie612687

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.