forex trading logo


Platforma Dziennik Egzamin ósmoklasisty Kształcenie zdalne
Start Start Aktualności Jestem Mistrzem
Drukuj Email

„Jestem Mistrzem”
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Lubinie
Sekcja Profilaktyki Uzależnień

3 grudnia 2019r. 9 lubińskich szkół wzięło udział w tegorocznej akcji profilaktycznej „Jestem Mistrzem”, której finał odbył się dzisiaj w Centrum Kultury Muza. „Jestem mistrzem” to cykliczna akcja dedykowana dla uczniów klas szóstych i organizowana już od kilku lat przez sekcję profilaktyki uzależnień Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubinie. Celem projektu jest promowanie zdrowego stylu życia z dala od substancji psychoaktywnych poprzez popularyzację pozytywnych, alternatywnych form spędzania czasu wolnego, kształtowania u dzieci poczucia własnej wartości i tworzenie bezpiecznego klimatu w szkołach.W CK Muza swoje artystyczne talenty zaprezentowało siedemnaścioro uczniów. Można było popodziwiać, wyczyny sportowe, wokalne, muzyczne i taneczne. Nasze dziewczęta z klasy 6b zaprezentowały się w przepięknym układzie tanecznym „Perfekt”.

Sylwia Szumilas

 

Kalendarz


Dzisiaj jest: Niedziela
9 Sierpnia 2020
Imieniny obchodzą
Jan, Klarysa, Miłorad, Roland, Roman,
Romuald

  
Zodiak: Lew

Nasi sponsorzy

Licznik odwiedzin

Dzisiaj18
Wszystkie612689

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Premium WordPress Theme  Valid XHTML and CSS.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 3. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.